İŞ KONSEPTİMİZ 
Wess Market Tedarik olarak yüksek teknoloji ve çevre dostu ürün gruplarıyla ; Otel, Restoran, Kafe, AVM, Fabrika, Hastane, Eğitim Kurumları, Çamaşırhane , Temizlik Firmaları, Parakende ve daha birçok çeşitli sektörde özel, faydaları ölçülebilen ürün gamlarıyla SÜREKLİLİK ARZ EDEN kalite standartlarıyla faydalı fiyat politikasına sahiptir. Ev dışı tüketim alanlarında ihtiyaç duyulan güçlü markaları, İSO TSE Kalite Yönetim Sistemi sertifikaları ve farklı alanlar da ihtiyaç duyulan tüm belgeleri ile profesyonel çözümler sunmaktadır. Üretimden müşteri hizmetlerine, eğitimden teknik servis gibi tüm birimler de sürdürülebilir bir kalite anlayışı benimsenmektedir.
Çağdaş ve sağlıklı bir yaşamın gereği olan Temizlik ve Hijyen Ürünleri kategorilerindeki geniş ürün portföyünün yanı sıra, Ev Dışı Tüketim ( EDT ) konseptiyle de işletmelere ambalaj ve gıda ürünlerinde de satış hizmeti sunmaktadır.
Müşteri odaklı uzman satış ekibi ve etkin satış sonrası servis hizmetlerimiz sayesinde, müşterilerin ev dışı kullanım ihtiyaçlarını karşılayan Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında yer almak için çalışıyoruz .
İLKELERİMİZ 
Paydaşların Memnuniyeti,
Topluma ve Çevreye Saygı
Güvenilirlik
Gelişim ve Yenilikçilik
Çalışma ve Disiplin
Tevazu ve Tasarruf
Dürüst, Şeffaf ve Tutarlı Tavranışlar .
Sermaye ötesi değerler olarak nitelendirdiğimiz bu ilkelerimiz, tüm faaliyetlerimizde birinci önceliğimizdir. Önce insan prensibiyle değişimi ve gelişimi destekleyen, esnek ve duyarlı birlikteliklerle, şirketimize değer katan faaliyetlerimizi aralıksız sürdürmek, bizim için büyük önem taşımaktadır.